منوی اصلی
مطالب پیشین
موضوعات وبلاگ
تدبر در قرآن
آیه قرآن
لینک دوستان
پیوندهای روزانه
نویسندگان
دانشنامه سوره ها
سوره قرآن
درباره

خانه قرآن و عترت غریب الغرباء (ع) و کانون فرهنگی تبلیغی غریب الغرباء (ع) تحت نظارت سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت خود را در جهت ترویج قرآن کریم و سبک زندگی خانواده با همکاری اساتید مجرب و متخصص شروع کرده است.
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
ابزار و قالب وبلاگ
کاربردی

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 32
بازدید دیروز : 34
بازدید هفته : 66
بازدید ماه : 1193
بازدید کل : 1193
تعداد مطالب : 20
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1

به حضور بانوان محترم می رسانیم که در روز جمعه مورخه 1400/12/27 از ساعت 09:00 الی 11:30 جشن شعبانی با شکوهی با شرکت بانوان محترم در مکان ممقان خیابان امام روبه روی اداره برق کوچه شهید افشار ساختمان کانون فرهنگی تبلیغی و خانه قرآن و عترت غریب الغرباء (ع) برگزار خواهد شد لذا از بانوان محترم دعوت می گردد با حضور سبز مستدام تان و کودکان نیز با همراه آوردن مداد رنگی و شرکت در مسابقه مهدوی مجلسمان را نورانی فرمایند .


در روز سه شنبه مورخه 1400/12/11 مصادف با عید بزرگ مبعث دیداری از طرف مسئولان کشوری و استانی و منطقه ای از کانون فرهنگی تبلیغی و خانه قرآن و عترت غریب الغرباء (ع) ممقان شد .

  • مدیر کل محترم امور تربیتی سازمان دارالقرآن الکریم کشوری :

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عیدی

  • رئیس محترم دارالقرآن الکریم استان آذربایجان شرقی :

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا حسینی خورنژاد

  • مسئول محترم موسسات و خانه های قرآنی استان آذربایجان شرقی :

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سید محمدعلی حسینی

  • رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آذرشهر :

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فصیحی

ضمن حضور و بازدید و دریافت گزارش فعالیت های انجام یافته و در حال انجام و برنامه ریزی شده برای اینده در کانون فرهنگی تبلیغی و خانه قرآن و عترت غریب الغرباء (ع) ممقان و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عیدی برای قرآن آموزان و خانواده های حاضر و اهداء جایزه و یادبود به قرآن آموزان حاضر .

در آخر تقدیر و تشکر از کلیه زحمات رئیس محترم اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آذرشهر ، کلیه مربیان کانون فرهنگی تبلیغی و خانه قرآنی ، کلیه خیرین کانون فرهنگی تبلیعی و خانه قرآنی و قرآن آموزان از حضور سبزشان .